MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Vechec - ENDURO SMF

Věčně mladý a rychlý Ruda Kavský.

Bude to už týden, co se jelo enduro v malé vesničce Vechec  nedaleko ukrajinských hranic, bohužel k reportáži jsem se dostal až teď.

Na závody jsme se vydali už ve čtvrtek odpoledne, protože tentokrát to bylo hoooodně daleko. Dojeli jsme do Žiliny a tam jsme se rozhodli že přenocujeme, asi v 8 ráno jsme v cestě pokračovali. Na místo jsme dorazili mezi prvními a hned jsme zabrali v depu strategicky nejvýhodnější místo….bohužel poblíž nějakýho psího (cigánského) hovna, takže jsme se za chvilku zase stěhovali. Jak už jsem psal, v depu jsme byli mezi prvními, a tak jsme všem kamarádům a známým drželi místo. Nakonec jsme to byli my, kdo  naposlední chvilku procházel RZ-ty.

Sobota začala pěkně, sluníčko svítilo, vedro jako kráva a my jsme se dali do pretěkání. Trať byla docela dost vyčerpávající a 4 kola, které jsme museli v sobotu absolvovat byly opravdu dost. Závod celkem trval asi 7 hodin. Dále pokračovaly boje mezi Rudou Kavským a Honzou Konečným o teamovou jedničku, Ruda tentokrát nenechal nic náhodě a Nickovi to strašně vsadil. Do pozičních bojů se zapojil i Martin ¨HUD¨ Hudec a Michal Dorňák. Tito dva závoďáci bojovali o teamovou trojku, ale Martin byl bohužel z bojů předčasně vyřazen poté co svoji BUZUKI zkušeně zahodil, když přeskakoval klády na rychlostní zkoušce (samozřejmě hned v prvním kole, když to ještě nebylo ani měřené). I přes tento karambol Martin objel 2 kola, takže se ukázal jako velkej tvrďák a na stupnici tvrdosti obsadil 2. příčku hned za diamantem. Zbytek víkendu hájil barvy teamu v depu u stánku, kde si to pěkně dával s bývalým mistrem světa Romanem Michalíkem, se kterým držet krok určitě není žádná prdel. Michal se pádu taky neubránil, pěkně si narazil nohu a domů si odvezl modřinu velkou skoro jak Valašské Klobůky. Mráčci Víťa a Kája propluli bezpečně tratí a byli rádi, že jsou v cíli.

Na neděli pak pěkně zapršelo a první kolo byla docela klouzačka.

Tak abych to zkrátil……tady jsou výsledky:

Ruda Kavský - BETA 525 - 3. a 3. místo

Nick Konečný - YAMAHA YZF 250 - 7. a 7. místo

Kája Mráček - KTM 250 2T - 18. a 14. místo 

Víťa Mráček - KTM 250 2T - 23. a 16. místo

Michal Dorňák - Beta 450 - 9. místo v sobotu

Martin Hudec - BUZUKI RMZ 250 - 6. litrů vína 

text: NICK

Další foto naleznete na www.befoto.net

    

   

 

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com