MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Žaškov 08 - countrycross SK

Trochu jinak než v minulých letech.

Minulý víkend se jel 4. závod devítidílného serialu MMSR v cross-country poblíž vesničky Žaškov, odkud pochází Štefan Svitko. Ten tradičně připravil pěknou a fyzicky náročnou trať.

Tento rok byl ale Žaškov trochu jiný, než ho známe z let předchozích (blato, sračky, blato a sračky). Letos byl pro změnu prach, prach a zase prach…..škoda. Nechyběly ani klády, které spoustu jezdců určitě trochu potrápili, ovšem já jako bývalý cyklotrialový závodník jsem se jich vůbec nezalekl a samozřejmě jsem na nich hned v prvním kole šel na hubu. Naštěstí kolem byla taková spousta lidí, že stud mě rychle posadil zpět na motorku a já pokračoval. V dalších kolech už jsem přijížděl s respektem J.

Barvy našeho týmu spolu semnou hájili bratři Mráčkové a Ruda (věčně mladý) Kavský. Nevím jak ostatní, ale já jsem byl po těchto závodech úplně hotovej, asi zatím tento rok nejvíc. Možná za to mohlo to horko, možná ta pecka co jsem si dal v neděli do hlavy…..a že to byla rána. Chvíli jsem tam pak jezdil zmatenej, jak polární medvěd a pak už jsem jenom stál v depu a čekal, až bude konec. Každopádně mi to Ruda zase oba dva dny vsadil a byl největší hvězdou týmu….zase. Už mě to …..

 

Výsledky:

Ruda Kavský – Beta 525 4T – 4. a 3. místo

Kája Mráček – KTM 250 2T – 12. a 12. místo

Víťa Mráček – KTM 250 2T – 10. a 10. místo

Jan Konečný – Yamaha 250 4T – 8. a 9. místo   

   

   

   

  

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com