MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

CZECH ENDURO CHAMPIONSHIP - Aloisov

Krásné enduro v okolí Šumperka.

Je za námi další (2.) díl letošního mistráku, který se jel kousek od Šumperka. Místní terén má asi nelíp zmapován zdejší enduro bůh, a tak se tohoto nelehkého úkolu nemohll chopit nikdo jiný než tento rider krotící TM - Mr. Couval.

Trať se mu povedla, byla perfektně vyznačena, maršálové byly všude a i po prudkém dešti byla zabezpečena průjezdnost. Co je však největší pecička, na kterou nejsou zvyklí ani svěťáci na MX1, byly mobilní sprchy v klasické UnimoBudce. Podotýkám "S teplou vodou"!!!!!!! A pak, že  to nejde. RESPEKT!!!!!

Závody dost záživné a myslím, že každý kdo dojel v sobotu po té bouřce si je fakt užil. V sobotu bylo pole prořídlé. V noci ještě trochu zapršelo, ale trať byla vynikající - idoš. Pořadatel vynechal ten krásný dlouhý výjezd, aby nebyly problémy dali Céčkový časy a fachalo se v klidným tempu s 20 minutama v 3 časovce. Aspoň si člověk měl čas zdělit zážitky. Martin Hudec v sobotu dojel 4. a v neděli 3. a dostal se tak na celkové 3. místo ve třídě PČR E1. Nadšení z výsledku, ale bylo podraženo nedojetím Michala Dorňáka, kterej je tak přetrénovanej z rachoty, že dostal nějakou svalovou horečku do ruk a je v řiti. Největší škoda. Michal byl v sobotu 4. a furt byl celkově v první trojce své třídy. Bude muset zatáhnout, aby je na posledním závodě tohodle Mega Enduro Championatu všechny zařízl a třeba se ještě někam vrtnul. Sezóní bitva mezi Hudem a Michalem je po tomto víkendu 2:4, takže v Janovicích se očekává velkej boj. 

Sportu zdar!!!!

text: MH RACING

foto: MH RACING, Mladej Bedny, Rasťo Svoboda   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com