MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Kopernice 08 - countrycross SK

Kopernické galeje

O uplynulém víkendu se uskutečnil šestý podnik MSR v Kopernici poblíž malebného městečka Kremnica, které je už stovky let známé ražbou mincí. Když jsem v pátek po obědě přijížděl, už začínalo pršet, což před závody není špatné, když se trať trochu pokropí, ovšem když jsem se v sobotu ráno probudil a pořád sralo jako prase, bylo mi jasné, že idoš to nebude.

Sobotní start mistráku byl posunutý o půl hodiny, protože maršálové ještě upravovali trať, aby byla aspoň trochu sjízdná a opravovali přetrhané mlíko po závodě třidy hobby a veterán. Pár hodin před startem dokonce přestalo i pršet, ale sotva jsme vyjeli, tak začalo ještě víc. Trať byla docela hodně těžká, bylo tam pár sjezdů, výjezdů a dokonce nechyběly ani dvě klády. Asi po hodině pršet přestalo a svitla naděje, že se to o něco zlepší, bohužel opak byl pravdou, ke konci už asi nebyl nikdo, kdo by si aspoň párkrát trochu nezatlačil. Drážka se neudělala, jenom se to mydlilo a někdy byl problém se rozjet i na rovině. Jako by toho nebylo dost, asi 3 kola před koncem jsem prorazil přední duši, dvě kola jsem se tam ještě pokoušel plácat a poslední  kolo jsem už stál v depu a čekal na dojezd prvního Štefana Svitka, který letěl, jak divá sviňa.

V neděli už kupodivu nepršelo a svítilo sluníčko, ale i přesto na trati stále bylo bláto a procházka růžovým sadem to rozhodně nebyla. Smolný víkend pokračoval tím, že jsem ohnul řadičku, chladič a promáčknul svod svého Leo da Vince, když jsem z toho vystoupil na rozmotanou čtverku. Já jsem z toho naštěstí vyvázl jen s pár modřinama a potrhanou levou koulí (to byl vtip). Ruda Kavský měl v neděli takisto smůlu, když ve skvěle rozjetém závodě na kluzké vozovce nezvládl řízení (normálně mu to uchcalo) a obejmul stromek.

Když to tak shrnu, tak to byl moc pěkný víkend.

 

Výsledky:  Ruda Kavský – Beta 525 4T – 5. a 5. místo

                  Honza Konečný – Yamaha 250 4T – 10. a 8. místo

                  Víťa Mráček – KTM 250 2T – 12. a 7. místo

                  Kája Mráček – KTM 250 2T – 9. a 8. místo

text: Nick Twisp

    

   

   

   

 

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com