MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Opařany 2008

Tak jsem si vyrazil zajezdit na buzuce do Zapařan na HC kukuřičnou enduro zábavu, kterou pořádali frajeři ze SkautskýhoTábora a i když má naše větší soutěžácká společnost upřený zrak směrem na Olymp našlo se i zde pár vzpurných jedinců, kteří se rozhodli přemístit střed endurového světa do českých polích. Při pátečním ladění formy u stánku, kde jsme s radostí kombinovali různé druhy občerstvení (zelená, víno, pivo, párky a kofola) jsem zapadl do diskuze s jedním členem světového teamu Ládi Krupičky KBSCTPDS AIDS Uhoňsiho, který vzpomínal na svůj nejvypečenější race. Nebyl to nikdo jiný než Tomáš PoHorák, který vykládal jak byl zlepšit svoji letošní formu a zvýšit rychlost žluté rakouské ZeDky na MEGA konkurencí narvaným hobby krosu kdesi v Netolicích (nějaká prdel, kdesi v česku). Pod nátlakem svého otce, který ho kopal do prdele, ať už se oblíkne, nežere namazanej chleba od mamky a maká na rozjížďku, vystartoval a protože už měl oči zalitý krví svých konkurentů, nevšiml si, že se jeho skupina mladejch mechaniků na motorkách teprve utírá mlíko v předstartovním parkovišti a vjel hned na start. Při plném soustředění se díval jen na žebřík a vůbec se nenechal rozhazovat jinýma rajdrama na lajně. Výstřel z děla, pád žebříku, řev motorů neznamenal nic jinýho než start závodu. Když byl závod asi ve 3. kole, začal si náš závodník uvědomovat, že se mu fakt daří a začal být nervozní ze svojí průběžné 4. pozice. Takový průběh závodu sice vůbec nečekal, zvyklý jezdit na pozicích s daleko vyšším číslem, nadále pokračoval touto krvelačnou zábavou ve svém totálním nasazení. Ovšem další nečekaná událost se mu stala v dalším kole kde předjížděl borce o kolo, kterýmu bylo asi 80, měl fousy delší jak Krakonoš a jel na péráku. To už se našemu borcovi zdálo dost divný (juniorský mechanici nemají ještě ani chlupy na prdeli), ale pokračoval dál, až do doby kdy si u krajnice všiml svého reprezentací ostříleného bratra KoKubu, který si ťukal na čelo a házel signál na fotra s hráběma, jenž vší silou stáhl mladýho z rozjížďky veteránů.Hlavní je, že se jede vepředu, bez ohledu na to jestli má konkurence v ruce zapíchlou stříkačku a nebo transfuzi na prodloužení posledních chvilek už tak dlouhého bezvýznamného života.

Borci z pořádajícího světově českýho teamu udělali klasickou trať známou z mistráku, akorát si ještě trochu víc mákli a některé koňony protáhli a přidali pár nových zajímavých výsledků. Jediné co se snad dalo vytknou, byla nedostatečně pokropena trať na které se to bylo jak v pouštní bouři, ale zase se to vyrovnalo z loňskem. Jinak výsledky můžete najít na jejich novým evropským webu plnem informací www.endurotabor.eu, kde najdete i výsledky a zjístíte, že Vojta Vojkůvka je fakt rychlej.

Musím se ještě frajérům omluvit a hlavně podrážděné paní z Ratajů, že jsem kolem jejího baráku neubral a držel jsem větší plyn než na rz. Paní, fakt soráč!!!!

Haleluja s Váma a slunce v mitsubishi!!!!!

text.: promovaný magistr Martin HUD Hudec

foto.: Vlastník budoucího klubáku pán Rosťa RSWR Svoboda + měl jsem slíbený další fotky, ale vysrali se na nás.   

   

   

   

  

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com