MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Valaška, Hud a Plachta MH Racing

Třebíčský MH RACING bude i letos bojovat na dvou motoristických frontách, a to v rally i enduru. Na situaci okolo týmu (v těžkých časech finanční krize) jsme se zeptali vítěze K4 poháru v rallye 2008 Přeborníka Martina Hudce (mitfára Bob Černoch).

emk: Tě zdravím Přeborníku, co je nového v MH RACINGu?

Martin: Ahoj, samozřejmě ani MH RACING nezahálel přes zimu a přichystal si pro naše fanoušky a partnery nějaké novinky. Mně se konečně podařilo po 22 letech dokončit studium, což znamená, že se můžu naplno věnovat firmě a závodění.
Velkou novinkou je příchod Jardy Pešla s Radkem Juřicou, kteří pojedou za MH RACING Valašku a všechny Sprinty na Civicu od Sparrow racing. Myslím, že jsou velkými adepty na získání titulu v N2. Reprezentovali nás už loni ve Vsetíně, kde při svém prvním rally závodě utpěli 3. místo s minimální odstupem na první pozici. V endurové sekci nás čeká taky pár zajímavých závodů. Hlavní silou je nadále velice zkušený Ruda Kavský, který tento rok nebude jezdit jen na Slovensku, ale uvidíme ho i v rámci Mistrovství ČR v Enduru. Měl by se také objevit na jednom závodě Mistrovství Evropy, který se pojede na Slovensku. Dál nás bude reprezentovat Honza Konečný a Michal Dorňák, kteří budou také bojovat v rámci mistrovství ČR a SROV. Chtěl bych, aby si kluci zkusili závod Mistrovství světa v Enduru, který se pojede v Půchově a také jednáme o účasti Honzy na Šestidenní v Portugalsku. V zimě jsme také mysleli na naše fanoušky a připravili jsme pro ně na našich stránkách diskusní fórum, kde nás mohou všechny kontaktovat a napsat svoje názory. Dál jsme udělali družbu s FANSULTRAS, kteří nás společně s emk & partneRS poženou k lepším výsledků.
Myslím si, že takhle to vypadá na velice zajímavou sezónu ;-)

Proč Valaška, když jsou letos vaší prioritou sprinty?

Je v tom víc aspektů. První věc je ta, že z Valašska máme sponzory, kteří nás hodlají podporovat po celou sezónu, a proto start na Valašce. Dále si chci vyzkoušet auto před Lužičkama, kde pro nás začne to pravé závodění. Nesmím zapomenout na výzvu Tomáše Kůrky, který mi chce oplatit výsledek z Telče, a takovým podmětům se nedá říct “NE”.

Na posledním “testování” (Rally Bar) jsem získal informaci, že tě Bob (mitfára) bije (fakt, jo !?!)

Tak Bob mě ještě nebije, ale rozhodně bych nechtěl stát proti němu když se rozčilí. Vadí mu, když sahám na ruční brzdu, a pokud za ní zatáhnu, tak to provází vždy nějaká průpovídka.Velice dobře to bylo vidět na onboardech z Telče. Bob je profesionál, kterého zajímá jen výsledný čas. Špatná zpráva pro něho bude to, že na Valašce nepojedeme tolik na čas, jako spíš pro pobavení našich fanoušků a diváků kolem trati. Jeho přístupu si velice vážím, a jsem opravdu rád, že mám tu možnost s ním jezdit, a že jsme i velice dobří kamarádi.

Čto takoje Plachta MH Racing?

Protože si v MH RACINGu vážíme všech našich fanoušků, připravili jsme s portály emk & partneRS a FANSULTRAS fans plachtu.

Takže kde bude plachta, tam bude kalba…

Hlavně tam bude pořádnej kotel, protože tyto dva spolky jsou profesionálové ve fandění a velice dobří lidé. Myslím si, že pokud někdo bude stát na trati někde poblíž, tak se určitě nebude nudit. ;-) 8-O :-P

Za čtenáře a fanoušky přejeme pohodovou Valašku… “Spálenému benzínu nazdar!!!”

Děkuji, snad nás nebude moc trápit počasí, už chystám zimní pneu. Rád bych poděkoval všem, kteří nám i v době strašáku v podobě finanční krize projevili důvěru a neobrátili se k nám zády. Společnosti KRIMISTOP, METEOR Martin Rigó, MOTOPALIČ, SCOTT, Briston security, EMPEMONT Pavel Kuběja, eMPesort, FIAT- auto Šafránek, LIQUI MOLY, JR-TOP a samozřejmě našim fanouškům.

text: EMK   

   

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com