MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Nick neKonečný představuje svůj první trénink

aneb jak zhrnout celou jarní přípravu do jednoho weekendu.

Z vedení přišel pokyn, abych skromně popsal weekendový trénink v Břeclavi, tak se to pokusím v pár řádcích shrnout.

V pátek odpoledne jsem naběhl do dílny chystat stroje. Bohužel krize zasáhla trochu i náš team, takže zatím mám zrepasovanou Yamahu z minulé sezony s lepším pístem s vyšší kompresí, takže mi to teď letí jak střela. O přechodu na Betu 450 RR REPLICA NICK se stále jedná. Takže jsem tam ještě v pátek nahodil přes zimu opravenýho leo vince, novou spojku a moto bylo na víkend nachystaný. Pak jsem umyl a nachystal taťkův stroj Každej Trénink Montuješ (pro méně bystré jedince…KTM), obvolal všechny kámoše, abych zjistil, že na to prdí (až na Pilaře) a šel domů.

V sobotu budík zazvonil v 7 ráno, rozlepil jsem oči a dal si lehkou rozcvičku (800 kliků……na levé slabší ruce, 1348 sed-lehů a 4000 dřepů), potom už jsem byl jakž takž probranej. Sbalil jsem si kabelu s oblečením, hodil do sebe hrst rýže a vyrazili jsme směr HC MX centrum Břeclav-Hrušky. Novinkou je maringotka s občerstvením, kde prodávají párky, polívky, čaje, oplatky a jiné delikatesy, takže teď motorest U HUSARA zeje prázdnotou. Trať byla čerstvě srovnaná, takže se dalo asi 5 kol v pohodě jezdit, než se to zase rozbilo. Problém mi dělalo trochu pérování, nechal jsem ho zrepasovat a přední vidle se nějak zadrhává a musel jsem to přenastavit. Ale nakonec to bylo krásný ježdění – plyn, tobogány, skoky, placky, panty, panty, atd. Po pár hodinách se dostavila únava, poznal jsem to tak, že po doskoku mi povolily ruce a já si odřel bradu o řidítka. Tak jsem to zabalil, zamumlal něco o prdeli a jel dom. Neděle byla obdobná.

Příští víkend už jsou první závody v Borském Mikuláši, a tak jsem nenechal nic náhodě a hned v pondělí jsem objednal velkou zásilku stimulantů, povzbuzováků, aminokyselin, ionťáků, sachariďáků a podobných sraček. Na motorku mám nachystaných taky pár vychytávek, jako např. svíčku PAL, olej M4T, který snižuje tření a opotřebení na minimum, bezdušové pneumatiky BARUM a další věci, které  raději ani zmiňovat nebudu. Tak uvidíme, jak to dopadne.

text: prdelka Nicky   

 

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com