MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Enduro mistrák ČR v Budišově nad Budišovkou

Endurosprint na severu moravy.

Neskutečné se stalo skutečností. Když už jsou všechny různé šampionáty, počínaje od Ping Pongu přes šachy až po WRC, ve své polovině, tak se hoši v Česku rozhoupali a 4. - 5. 7. udělali konečně PRVNÍ závod enduro v ČR, ale nebylo to jen tak obyčejné enduro, ale endurosprint. To znamená to, že se nikomu nechce drbat s celou tratí a s nějakýma přejezdama a prostě se udělá jeden test, kde se jezdí do zblbnutí a pak se změří časy. Místo přejezdu po krajině a taháním se po kopcích sedíš v depu, tlačíš do sebe klobásu ze stánku, buzeruješ mechoše, pořváváš na fanynky, které na enduro stejně nechodí a čekáš na svůj startovní čas do testu. Samozřejmě ani MH RACING nechyběl na této premiérové akci tohoto roku a v zastoupení Michala Dorňáka vybojoval pěkný počet bodů a protože tam byl Michal i s Luďou Suďou, tak Vám tuhle krásu popíšou sami. Tady máte jejich kouzelný report, který obohatili i o nějaké foto.

Tak jsme vypalily na endurosprint do Budišova,hned po přijezdu sme rozbalily depo a rychlo na přejimku a v tom to přišlo,veškerá závodnická nálada byla pryč po zjištění startovného,které AČR stanovilo na 1700,-kč,po menši hadce jsem se uklidnil tim ,že maximalní výše startovného na české enduro je stanoveno na 1800,-takže aspoň neco!!!!!Trať byla stejná jak na countrač co se tu jezdi za tři kila,samozřejmě nevynechali bažinku u cesty,ktera po projeti mistraku byla totalně rozsakrovaná,ale bylo řečeno že se nevynechá dokud projede aspoň jedna motorka,což je fakt super,když pořadatele stoji u cesty a nikdo neukaže  aspoň jednu dražku z tisice která se dá projet,někteří to tam utopili až po sedlo takže měli po veškerem endurosprintováni,podobně to bylo z kamenitým vyjezdem ,ktery se dal vyjet jednou těžší ,ale kratší cestou a jednou lechčí,ale  s namotanym pytlem nahoře což bylo podstatně delší,ale stačilo sa večer pomodlit u kofče aby se tam nikdo nevalal a bylo to v cajku!!!
V sobotu se jela trat vyjezdem nahoru a v nedělu naopak,každy den bylo prvni kolo neměřené,v sobotu šest kol a v nedělu osm,škoda akorat ,že ste nevěděli jak vam to jde ,protože na konci testu nebyly hodiny.Sobota  vypadala,že každou chvily začne pršet,ale nakonec nesprchlo,což se neda řict o neděli mistrak,ktery startoval 9.00 jel za nadherneho azura,přebor startova 12.15 a v prvnim meřenem kole přišel takovy zlejak,že sme  s Ludu litovali,že sme nevzali kajak bo voda která tekla dole na trati by sa klidne dala sjet,pořadatele nevahali a zavod okamžitě zrušili a jak přestalo ho zase pustili,trošku měli problem s časama,ale po klasickych zmatkoch nas pustili do dalšiho kola,to by nebylo aby nebylo za ty prachy!!!!!!!!celkově mne to vyneslo v sobotu třeti a v neděli čtvté misto.
No,ale abych jenom nepomlouval to české enduro,šlo vidět,že si pořadatele  z bodro teamu dali s trati praci,potkali sme spoustu známých lidi probrali vše možné i NEMOŽNÉ.   

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com