MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Horácká rally 2009 - rozhovor

V rozhovoru s Hudem po Kopné jsme Vás informovali o údajných zákulisních aktivitách sportovního ředitele MHR. Šlo o to aby Hudec - Černoch bezpečně projeli a dokončili 1RZ, neb posádky MHR letos ještě nedokázaly zvládnout domácí 1RZ. V Telči udělal Hud boudu po 2180 m a Jarda na Kopné po 3200 m. Tehdy si někteří klepali na čelo, no a dnes uznale pokyvují - RZ1 je zrušena z bezpečnostních důvodů, ale všeho jen do
času, protože info u RZ2 nám oznamuje, že - RZ byla pozastavena po havárii Martina Hudce (23)...

emk: Tak povídej a přeháněj... Jak se vám podařilo "zrušit" RZ1, co se stalo na RZ2, kolik jsi odjel ostrých km a jste OK?
Hud:
Ahoj, no tak RZ1 byla zrušena kvůli osobní octavii, která stála přímo v zatáčce ve Slavicích. Někoho asi nezajímalo, že se zde jedou závody, asi nějaký bojkot či jiná politika,-) Jako většina posádek kolem nás jsme jeli na start s pneu na sucho, počasí vypadalo, že nebude ještě pršet. Omyl, na přejezdu na RZ1 začalo pršet a pršelo dost, první vlkožka zrušená, tak jsme po volném průjezdu dojeli na RZ2. Stalo se to, že i přes snahu jet velice opatrně a nějak přežít do servisu, jsem neodhadnul rychlost a v zatáčce jsme vjeli na potok vody co tekl po cestě a to nás poslalo do plotku a do značky. Bohužel urvané pravé přední kolo nám nedovolilo pokračovat v závodě. V neděli jsme to byli změřit s kámošem Markem Kotačkou na jeho profi silničním biku s tachometrem. Marek si na startovní čáře vynuloval svůj kompijuter a vyrazil rychlostní zkouškou k místu nehody. Když dorazil na místo, displey jeho tachmetru ukazoval rovných 900 metrů. Doufám, že tento rekord zůstane na nějakou dobu nepřekonán, bo by jsme se v MH RACING chtěli více představit domácím divákům.-)))) Jinak se nám nic nestalo.

emk: Velká gratulace k druhé šprušli (3x vítězství v RZ),  takže "výlet" do lesa na Kopné je zapomenut?
Jarda:
Na takové výlety se jen tak nezapomíná, samozřejmě jsem tomu jízdu přizpůsobil.

emk: Od PC to byl s Ondřejem Blaťákem boj do posledního metru, jak to vypadalo z kokpitu Hondy?
Jarda:
Dlouho jsem si tak parádně nezazazávodil byly to opravdu nervy ,ale na rz 8 se nám utrhl agregát tak že nešlo řadit a k tomu jsme přišli o výkon motoru .Takže veliká škoda že nám nevydržela technika.

emk: Počasí, že by člověk ani psa ven nevyhnal, tak neříkej že nebyla nějaká krizovka....
Jarda:
Samozřejmě byli jsme i venku ,ale naštěstí jsme auto nepoškodili a šlo bez problémů vyjet.

emk: Na fóru "padla" následující otázka - Může někdo ze zasvěcených říci, jestli po takto napínavém závodě, kde se 2 jezdci přetahují o místo, si třeba jezdci spolu o tom pokecají? (autor hafieror)
Jarda:
Jasně že ano, mezi jednotlivými rz jsme s Ondrou neustále debatovali vzájemně se hecovali a díky tomu to byly opravdové závody.

emk: Jak dnes vidíš start MHR na Walašské Rallyshow EVO III. a kde můžeme potkat posádky MHR příště?
Hud:
Bohužel auto je moc poškozené a nedokážeme ho do Rallyšou opravit, ale jednáme se Silvou, že by jsme se tohoto podniku mohli zúčastnit se seriovým autem v rámci jízdy pravidelnosti. Pokud se nám povede toto domluvit, tak si myslím, že na této akci bude startovat i Jarda Pešl se svou EVO VII a určitě pojedeme pro lidi.

rozhovor připravil: http://www.emk.cz/<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com