MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Pozvánka Wallachian Ultras na Rally Vsetín

Před posledním podnikem “malého mistráku” Würth Partr Rally Vsetín jsme oslovili Valašské rallypatrioty z Wallachian Ultras s prosbou o krátký rozhovor. Po neskutečných peripetiích s velvyslancem Walašského Království jsme se nakonec dokázali s ogary Wallachian Ultras zkontaktovat a rozhovor uskutečnit. Na otázky odpovídal hlavní představitel Wallachian Ultras, prezident, náčelník, guru a tiskový mluvčí Arny UlaLula spolu s kmenovými členy fordem a Mirakoirou.

emk: Co, nebo kdo je Wallachian Ultras?
Arny UlaLula:
Wallachian Ultras je klub spřátelených ogarů (nejen z Valašska a Moravy) milující rally a…

Zatím jsem vás naživo neviděl (škoda), ale třeba jurisek ano. Cituji: “Jak jsem Vás viděl na náměstí v Hustopečích, tak Baník rowdes je čaj pro kojence”. To je to fakt taková síla?
Ani není, v Hustopečích to bylo slabé (hodně nás omezovali pořadatelé, kteří mimochodem byli skvělí), ale ve Šternberku (Rally Jeseníky) už se to přiblížilo našim představám – síla (skoro peklo), snad na Vsetíně pokud se bude dařit našim spřízněným posádkám (Jarin=titul), tak se máte všichni na co těšit.

Které posádky se mohou “těšit” z Vaší přízně?
Všechny které jedou rychle (prostě žádnou plíseň), a především ty nejrychlejší, jmenovitě Valda-Hrůza, Jarin-Karel, Palič-Orava, Hud-Bob, Pešl-Doktor, Lekeš-Evička Žaludková…

Nedá se nezeptat na proklamaci mirakoira, že cituji: “…Pešl není člověk, Pešl to je Bůh”.
Je to popěvek z jedné známé písně od jednoho neznámého valašského autora (mimochodem k ní existuje text i ve finském jazyce), která mě utkvěla v paměti ještě z dob, kdy Jarda Pešl jezdil cross country.

Máte nějakou veselou příhodu z natáčení?
Většina našich příhod a historek není publikovatelných, ale něco se na netu najde…

Jaká je současná situace na Valašských kotárech?
Je neděle a situace je uspokojivá – okluzní fronta ustoupila a odběr el. proudu, zemního plynu i svítiplynu je podle odběrové křivky číslo 3, to znamená, že všechny úseky na trati Würth Partr Rally Vsetín jsou průjezdné.

Kde Vás asi potkáme, nebo kam by jste nás pozvali?
Většinou na eRZetách (na špatně přístupných místech v lesních úsecích) a sem tam i v servisu a v poslední době i na cílové rampě. Konkrétně letos máme v plánu už jen domácí Vsetín a chystáme se “zbořit” Prahu, samozřejmě nesmím zapomenout na další sranda závody ve Slušovicích a Valašské Bystřici.

Proč bych měl (a nejen já) se přijet podívat na poslední sprintrally?
No protože tam pojedou auťáky závoďáky (škodovky, fiatky i renaultky), né vážně Vsetín nabídne super tratě, krásnou startovku a doufám, že s námi i rally atmosféru…

nějaké to video:

http://www.youtube.com/watch?v=V2D88ZRmoLs

http://www.youtube.com/user/nerp87#p/u/20/lqFxZxO3R2Y

http://www.youtube.com/user/nerp87#p/u/0/Dg3IdvDHVaU

http://www.youtube.com/watch?v=C5pBDYrfp44

text: http://www.emk.cz/ 

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com