MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Amater Rallye Milovice

Martin "HUD" Hudec a Ferry200 Máca jako předjezdci jednoho podniku Amater Rallye Cup, který se konal 14.11.2009 v Milovicích u Nymburku.

Přemýšlel jsem kam se půjdeme svézt tento víkend a po domluvě s Milanem Blahoutem padla volba na Amater Rallye v Milovicích. Jedná se o jednu rz, která se jela 6 krát. Dostali jsem možnost zde startovat jako předjezdec a navigátora mi dělal František Máca a jako mechanika jsme vyvezli Blondýna.

Sranda začala ještě než jsme vyjeli, když mi Blondýn volal, že stojí kousek od firmy a zabouchl si klíče v autě. Tuto situaci jsme vyřešili rychlostí nám vlastní, když nám asi po hodině dovezli náhradní klíče. Blondýn si vzal tašku z kufru a už nám nic nebránilo vystartovat směrem na Kolínskou rovinu. Cestou proběhla luxusní večeře na jedné benzínové pumpě v Havlbrodě a s plnými bříšky jsme upalovali dál naší jasně vyznačenou cestou. Po nějaké chvilce jsme dorazili do Milovic a protože jsem dopředu zajistil ubytování, tak jsem neváhal a při vjezdu do obce jsem vytáčel paní. Hovor probíhal asi takto: H:"Dobrý den, už jsme v Milovicích, teď jsme projeli kolem místního kulturáku s nějakou pizzerií." Paní:"No, a v jakejch Milovicích jste?" H:"Jak jako v kterejch? Přece v Milovicích u Lysý nad Labem!!!" Paní:"Jenže my jsme Milovice na Jižní Moravě." H:"Aha, tak díky, tak to my k Vám nepřijedeme". Takže po téhle vtipné story a po té půl hodince než jsme se všichni tři přestali smíchy válet po zemi, jsme vyrazili do vedlejšího velkoměsta zvaného Lysá nad Labem. Po hodině bloudění po této dědině, kdy jsme se na jediný místní penzion ptali asi už pěti lidí, jsme ho nalezli. Pán majitel si nás odchytil hned ze startu a nabídl nám ubytování s topení, které nám zapomněl pustit a deky měl tenčí než list papíru. Okamžitě jsme tuto nabídku akceptovali, bo stejně nebylo kam jinam jít a začli si vybalovat věci. Avšak při této štastné chvilce stejně došlo na bezradný výraz v obličeji, když jsme zjístili, že jsme na té super večeři zapomněli laptop. Ten se po několika hodinách vyjednávání podařilo najít a zajistit jeho vyzvednutí. Tímto děkujeme personálu z čerpací stanice OMV a k ní přilehlé restaurace. Díky, už jsem se těšil jak mi bude muset Franta koupit novej.

Ráno jsme se vyhrabali z hotelu už v sedum a na krátkých 10 km cestou do depa jsme se dokázali už jenom jednou ztratit. Tam již probíhali velké přípravy posádek a seznamovací jízda, kterou jsme projeli závodničkou a Ferry200 si mohl poprvé zkusit napsat rozpis. Pak už to začalo, první průjezdy byli velice kluzké a navigátor se musel velice rychle seznamovat se čtením rozpisu. Dokázali jsme i několikrát udělat hodiny a dokonce rozbít zadní světlo. Pak jsme dali suché pneumatiky a už se začalo konečně závodit. Moc pěkná atmosféra, nejnižší součet všech časů a dobrá partie lidí udělo z této soboty velmi vydařený den.

foto: David Jeřábek a Martin Trdla   

   

   

   

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com