MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Martin Hudec: Závody jsou takový adrenalin, že opustit ten kolotoč nejde!

Martin Hudec letos ukázal nejen slušnou rychlost, ale i málo vídanou trojici havárií ve třech závodech, kterou zakončila velmi dobře fotograficky zdokumentovaná bouda na Rally Krkonoše. O chuti do závodění, příští sezóně nebo třeba Štěpánské Rally v Jihlavě si s ním povídal David Jeřábek.

Ahoj Martine, copak děláš na Štěpánské rally?
"Mám to sem kousek od baráku a organizátoři mě pozvali, abych jim pomohl s tratí. Nakonec jsme se ale s přáteli rozhodli trochu si za závodit a pobavit se abychom neseděli o Vánocích doma."

Takže poslední závod letošní sezóny a poděkování divákům?
"No určitě, představení se na domácí půdě. Ostré auto se už připravuje na Valašku, trošku jsem mu ve Slušovicích ublížil a tak je už rozebrané u Davida Komárka. I proto tu startuji s tréninkovým autem."

Vraťme se ke sprintům, ze začátku se Ti moc nedařilo, neměl jsi chuť se na to po těch problémech vykašlat?
"No právě, že v prvním závodě na Rally Lužické hory jsme zajeli asi nejlepší výsledek (10. místo celkově, 7. místo v N4). Byl jsem tam spokojený jak se sebou, tak s technikou. Potom ale přišlo několik smolných závodů a upřímně jsem tu chuť měl. Závody jsou ale takový adrenalin, že opustit ten kolotoč nejde, prostě jednou jsi nahoře, jednou dole. Tak to prostě je."

Kde a čím Tě budeme moci v příští sezóně vídat?
"Zůstaneme u stejného vozu jako letos, a pojedeme jen část českého sprintového šampionátu. Chtěl bych se sklouznout na nějaké šotolině a jet i ve Slovenském mistrovství. Prioritou ale pro mě zůstává ta šotolina, protože to klouzání na ní je daleko zábavnější než na asfaltu. Plánuji nákup kompletního šotolinového podvozku a všeho, co k tomu patří."

Vnímáš diváky podél trati, máš jich hodně, takže ta otázka je asi dobře mířená..?
"Většinou je vnímám, kluci jako Wallachian Ultras, SMS i Pozlovice - Zašová jsou vidět vždy a většinou všude. Svým fanděním dokáži udělat opravdový kotel, jako kdybychom byli na fotbale. Zároveň mají i nějaký ten závod odjetý, takže se nebojím, že by stáli na nějakých vyloženě nebezpečných místech."

Už máš vyřešené finance na příští sezónu?
"Dá se říct, že ano. Naší rodinou firmu Krimistop, která se zabývá výrobou identifikačních prvků, které můžeme vídat nejen na autech, ale i identifikačních prvky pro pejsky atd. nahrazuje náš nový, velmi silný, generální sponzor - firma Toba Czech, která se zabývá výrobou počítačového softwaru. Které bych tímto chtěl poděkovat za důvěru a ochotu podílet se na našich výsledcích v rallysportu."

Martine co popřát kolegům závodníkům, diváků, a pořadatelům do nového roku 2010?
"No, já bych jim chtěl popřát mnoho šťastných kilometrů, hodně soubojů o vteřinky, což potřebuje každý závodník a hlavně zdraví a spokojenost."

Děkuji za rozhovor a ať se daří!

http://www.rally-mania.cz/   

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com