MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Michal Dorňák Vybojoval dvakrát stříbro

Klobucký jezdec se o víkendu mezi endurovou špičkou neztratil.

Správnou nohou vykročil do nadcházející motokrosové sezony valašskoklobucký jezdec TOBA czech MHracing teamu Michal Dorňák. O uplynulém víkendu 3.-4. dubna vybojoval v Orlové u Karviné dvě druhá místa. Závody pořadatelé ze zdejšího Bodroteamu připravili v rámci Mistrovství České republiky v endurosprintu. Dvoudenní podnik se jel i jako Přebor České republiky a volný závod nelicencovaných jezdců. 

Na severu Moravy se ukázala takřka celá česká endurová špička, která absolvovala zhruba sedmikilometrovou trať každý den osmkrát. Michal Dorňák se postavil na start ve třídě PČR E2 na motocyklu Beta RR450. „Jelo se formou klasického endura. Motorka mě šlapala na výbornou až do chvíle, kdy se mi v jedné z jízd zasekl čtvrtý rychlostní stupeň. Trvalo dost dlouho než se mě podařilo znovu normálně řadit," popsal průběh závodu valašský jezdec.

I přes zmíněný technický problém se však podařilo Michalu Dorňákovi po oba dny zajet časy, které v konečných součtech stačily v každém dnu na stříbrnou medaili. „Na začátku sezony je to pro mě velmi dobrý výsledek. Mezi českou endurovou elitou jsme se určitě neztratili," dodal Michal Dorňák.

text: -red- , http://www.regionvalassko.cz/   

   

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com