MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Máca 200 na Svazu

Přinášíme Vám článek, který připravil sám Ferry 200 Máca pro Svaz Motokrosu o jeho počínání v první rally a něco málo o MX. Úvodní pasáž následujícího článku připravil sám EL Presidente MR 500. Pohodlně se usaďte, pohádka začíná.

Fery200 máca nám poslal pár řádků otom jak to chodí v mafiánskym světě naditech peněženeck, holek s paraplíčkem v elastickejch oblecích, nablejskanejch kapot, vyleštěnejch ráfků, uříznutejch vejfuků, sníženejch podvosků, spojlerů a mračítek na světlech. Kdo má chut, taj si může přečíst jeho esej:

Holahola, tak jsem se byl kouknout na první mistrák v pacově, krásně jsem se proběhl po trati, asi 20krát jí celou voběhl v rámci fyzičky a když jsem se byl cournout po depu,říkám si koho bych navštívil jako prvního a zavítal jsem rovnou do Casa de la president of scretario MR. 500 Míla Zrožec. Kecali jsme co a jak je novýho, nezapoměl se pochlubit, jak je na tom po zimě s fyzičkou... Dále se mě ptal, co teda já a rally, mám pro Vás prej sesmolit nějakej článek...

Mez. Mčr Horácká SprintRally 2010, kterou jsem absolvoval jako svojí premiéru za TOBA CZECH MH RACING TEAM se jela 2-3.Dubna a jela se v okolí náměště a Třebíče, kde bydlím. Naši posádku jsem tvořil s vymodleným spolujezdcem/JEZDCEM Jaroslavem Pešlem, loňským vicemistrem v třídě N2(Honda Civic), který letos jede už s velkým autem Masturbishi EVO 9 a týden před touto rally ho lehce hodil do škarpy na střechu.Závod začala pátečními tréninky, kdy se od rána hrabete s navigátorem v mapách a hledáte, kde se vlastně jedou ty jednotlivé RZ, docela sranda, ale ještěže v místě prvních závodů bydlím, docela rychle jsme je našli, ale trošku nám trvalo, než jsme si napsali zatáčky a málem jsme nestihli přejímku, kterou má každá posádka v určitý čas, dále jsme zjistili, že nemám potřebný nákrčník- u aut se to jmenuje HANS, naštěstí mi ho Jarda půjčil,sám však čekal na boty, které zapoměl doma a dovezl mu je mechanik. Dále se zjistilo, že nemám pojištění zdravotní, který to jemínklovo gestapo potřebuje, normální úrazovka nestačí, ale haluzovka to prošlo... Největším smolařem byl Judr. Martin Hudec, zvaný budkař, který chtěl konkurenci přesvědčit o tom, že toto označení licencovaného jezdce je neopodstatněné, avšak osud měl s ním jiné plány. 2 dny před závodem na testování zařadil 1. rychl. stupeň na první start, rána a auto stálo, diagnóza- prasklá poloosa, když to celé opravili, zjistili ještě problém na převodovce, kterou martin ještě sehal a do 2 do noci společně s Pešlíkem a mechanicami vyměnili... přes tuto obdivuhodnou snahu s ním osud vyjebal na konečnou tím, že mu ve druhé RZ zůstal viset 3. rychl. stupeň a zadřené táhlo převodovky ukončilo jeho počínání. Velká škoda!
My jsme na první RZ měli menší-větší krizi,před starten jsem byl nervní jak prvnička a od startu jsem držel pilu přehnaně a do zatáčky levá 4 přes horizont(má se ubrat, možná probrzdit) přiletěl plnej knedlík jako kokot a začal brzdit pozdě,trochu se mi to štorclo a na rukách jsem si upletl vánočku, ale jakžtakž jsme to ustáli, i přes to jsme měli první čas o 3 vteřiny, Jarda zhodnotil at nedělám kokota a uklidním se, což jsme teda splnili a na dalších RZ jsme náskok zvyšovali až na 35 sec. v cíli. Vyhlášení na Třebíčském náměstí bylo dojemné a chtěl bych tímto poděkovat všem partnerům, týmovému šéfovi Judr. M Hudcovi a Jaroslavu Pešlovi za spolupráci. Jinak v pondělí po Pacau jsem poprvé seděl na motorce, dal jsem 30 a 20 minut a byl jsem úplně death, ale záda nebolí, koleno jen trochu, takže next week mistrovství galaxie Meteorcup Holý kopec u Mor. Budějovic. Pozdrav svazumotokrosu Ferry200.

My muchos děkujem ferovi a těšíme se na návrat jeho osobitýho punku do mez mčr, stejně tak jako na jeho další hustokrutý vostroty, který bude předvádět ve svym evu Hondě Civil.

text: http://www.svazmotokrosu.cz/<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com