MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Michal Dorňík vybojoval opět 2. místo

Valašskokloboucký jezdec Michal Dorňák, který jezdí za TOBA czech MHracing team se o uplynulém víkendu 10.-11.7.2010 zúčastnil druhého podniku Mistrovství České republiky v enduru. Dvoudenní závod se tentokrát jel v Hrabenově u Šumperka. V úmorném horku čekal na závodníky  cca 55km dlouhý okruh v okolí Hrabenova, který se v sobotu jel třikrát a v neděli dvakrát. Ve své třídě PČR E2 na stroji Beta RR450 obsadil v sobotu 2.místo a v neděli po těsném souboji skončil opět na druhé příčce, kdy na první místo ztrácel pouhých 11s.

„Škoda, že jsem to v neděli nedotáhl na první místo, ale minulý týden jsem jel MSR v Košicích, kde jsem měl drobné technické problémy s motocyklem a v neděli jsem si k tomu všemu vyhodil rameno, takže jsem nebyl úplně fit. Jinak i přes to velké únavné horko se jelo v dobře“, zhodnotil svůj výkon jezdec.

Jeho prioritou v teamu je seriál MČR v enduru, kde je prozatím průběžně na 1.místě. Další závody ho čekají v Mšeně u Mělníka, kde bude opět chtít zaútočit na přední příčky.

text: http://www.regionvalassko.cz/   

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com