MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

MATRIX M.V. RALLY KOSTELEC NAD ORLICÍ 2010

V sekci výsledky zveřejněno konečné pořadí MATRIX M.V RALLY KOSTELEC NAD ORLICÍ 2010 včetně výsledků v jednotlivých třídách.

Celkovým vítězem závodu se stala polská posádka ve složení T.Kucharz a M.Dymurski s vozem Peugeot 207 S2000, pro které byl tento závod kvalitní přípravou zejména pro další soutěže polského mistrovství. Na místě druhém se umístila posádka ve složení M.Hudec a J.Černoch s vozem Mitsubishi Lancer EVO VIII a na místě třetím dorazila na cílovou rampu na kosteleckém náměstí dvojice domácích jezdců Leoš Vašátko a Kamil Moravec s vozem Mitsubishi Lancer EVO IX z dílen Korno Motorsport. Loňský vítěz Jan Melša obsadil i přes několik technických problémů pěkné šesté místo.

Pořadatelé tímto děkují všem zúčastněným posádkám, divákům, spolupracovníkům, sponzorům a všem dalším, kteří se podíleli na zdárném průběhu celé soutěže a těší se na shledanou při dalším ročníku.