MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Michal Dorňák opět zlatý v Českém enduru

Po týdenní odmlce se valašskokloboucký jezdec TOBA czech MHracing teamu Michal Dorňák účastnil dalšího podniku Mistrovství České republiky v enduru. Ze Mšena se závody přemístily do Kopidla u Plzně.

Oproti minulému týdnu závodníkům počasí přálo. Jezdec hned první den vykročil správnou nohou a od startu si držel přední příčku. Po oba dva dny jel PČR 4 kola z nichž v každém absolvoval jeden endurotest a jeden crosstest.

Pořadatelé v Kopidlu udělali pro zdárný průběh závodu kus práce. Přejezdy už nebyly tak náročné a to možná i díky tomu, že je stále složitější najít vhodné lokality pro pořádání enduro soutěží. Ty totiž nemají v oblibě ochránci přírody a soukromí majitelé pozemků. I přesto se pořadatelé poprali se všemi překážkami a připravili kvalitní závody.

Tratě mně seděly, byly v nich všechny pasáže, které má enduro i cross test mít. Od začátku se mi jelo dobře a na své soupeře jsem si vytvářel náskok, který jsem na konci zúročil. Všechno fungovalo na jedničku," pochvaloval si Michal Dorňák.

První den tedy obsadil závodník na svém stroji Beta RR 450 první místo v třídě PČR E2. Druhý den, jakoby kopíroval sobotu. Bez jakýchkoliv problémů si jezdec dojel opět pro první místo.

 

-mp-

zdroj: http://www.regionvalassko.cz/ 

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com