MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Ferry200 flipuje

O tom že pan f200 Máca je hovado už v týhle zemi nikdo nepochybuje. Teď navíc má na kontě první hlíněný 20 metrový beko s tak rychlym rozjezdem, že se z toho divák málem posere. Pokud se tenhle magor svym bezmoskovym přístupem nevyřadí, tak se o něm svět dozví. Grande gratulace a respekt jako vždy.

Fery nám svoje megahustý beko poslal na vídeu, ale zatim sme nevymysleli, jakho sem dát a odpoledne už určitě bude někde ke zhlídnutí, tak tady je k tomu jeho pár slov

Ahoj, tak konečně po všech, zraněními posunutech, či přerušenejch termínech se mi 17.10.2010 podařilo v benešově v 50Rocks parku dotočit 20metrů backflip na hlínu.

Začalo to pátkem, kdy jsem se po práci sbalil a letěl směr Znosim (Podmolland), tam jsme lehce pokecali, rozebrali Liborka a jeho poloosu ramene (klíční kost), která mu vyběhla ven a zlomila se na několik kousků na Redbull Xfighters v římě a šli spát. Ráno bylo trochu namoklo, ale trénink do foampitu byl možném, tak jsem za liborových rad začal točit do molitanu, 4krátký z Superkickeru, asi 7 20m backflipů v pohodě, pak déšť a padla, bohužel. V neděli už počasí bylo příznivější, dal jsem do molitanu asi 10 BF, všechny na kola, jeden dlouhej až skoro nakonec, ale byl jsem celkem nachystaném, tak jsme to hodili do auta a vyrazili směr benešov k liborovi do parku, ještě než jsme začali, tak se tam stihli porvat psi, já zjistil, že jsem zapomněl chrániče na kolena, ale zhodnotili jsme, že pokud by se něco stalo, stejně by prd zachránili, takže na punkera bez nich. Hned první rovnej skok jsem pro jistotu rovně nedoletěl,chyběl mi asi metr a dal si trochu ránu do svých hraček, dalších 10 rovnejch skoků jsem si představoval kam asi poletím, zastavil u libora pro povzbuzení a šlo se na to. Strach mi díky bohu nedovolil být krátkej, rozjezd, škubnutí, vidím zem a čistě dotáčím, když v tu chvíli mi došlo, že je to za mnou a není to jen sen, co mě noci předtím strašil…JPři druhým jsem byl delší, než je zdrávo, křuplo mi v zádech, tak na další pokusy už nebylo ani pomyšlení, ted 14 dní rehabilitace, snad to přejde, abych mohl být na kontest do Liberce v pohodě.

Special thanks:Libor Podmol a 50Rocks Family

Maca family

MOJEMOTORKA.CZ

MH RACING.CZ

MEX925.CZ

LIQUI MOLY

TOBA CZECH

GORDIC

A všichni další současní i budoucí sponzoři…

S pozdravem

F200 Maca<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com