MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Pozvánka na oficiální zábavný večer svazmotokrosu.cz

Svazmotokrosu.cz Vás zve na celorepublikovej mejdan pro každýho, kdo má rád srandy, ježdění, chce vidět lidi ze závodů, včetně naživo vicemistra of supermoto p. Aleše Cikánka. Chce se mrknout na českou premiéru filmu Petra Bartoše, poslechnout si hudební produkci, zatančit, nebo si jen vožrat hubu jak dobytek.
Bohatá tombola, pokud vní už od začátku nic nebude, tak na chvíli zhasnem a každej tam něco dá
Ubytování pro přespolní je zařízeno a dojednáno s provozovatelem KC Libotenice v sálu a v zasálí. Spacák a karimatku nebo noviny a noviny si přivezte vlastní. Nocleh je v ceně vstupenky! Kdo je snobák má možnost penzionu nebo hotelu v terezíně nebo litoměřicích, kyvadlová doprava zajištěna taxikem
Vítáni jsou všichni, týpci, srnky, rodiče, kolemjdoucí, známí, neznámí….jen pro někoho se to může stát pohoršující, tak stim počítejte a úplně pro děti to taky včetně filmu vhodný moc není. Pokud možno, tak prosíme všechny muže kteří příjdou, aby se dostavili v oblečení vyštýlovaným, ve stylu: retro, homo, sport., oblek, kokot….jednoduše se pokuste oblíct, tak aby sme vypadali, jak banda největších čuráků. Naproti tomu děvčata žádáme, aby přišli oblečený co nejvíc sexy, šik, uaaa …. Vítány budou hlavně v Legínách, přicuclejch kaťatech, mini, kozajdy, podpatky, platformy, kramfleky, tygrovaný topy, výstřihy, odvážný rozparky, holý záda…čim divočejší a kočkovitější tim lepší. Jestli ňáká rošťa příde v tureckejch kalhotách nebo podobnym svinstvu, tak nebude vpuštěna do sálu!
Akce se koná ve vsi Libotenice, z prahy po dálnici na teplice cca 50 km, sjezd na doksany, pak asi 5 km po E55, hned za bílym mostem z dlažebních kostek doprava, přes oleško furt rovně (nezahybat doprava po hlavní ale rovně do vesnice) pak kalup přes celou vesnici, pak luka, pole, les a příjezd do libotenic.
Začátek je 4. 12. 2010 v 8 večer spuštením filmu petra bartoše o stopáži asi 40-50 min.

Prokram:
20:00 - 21:05 – na flétnu vám zahraje duo „trumpetista a sekretářův sekretář Vlastimil Miksch
20: 05 - spuštení filmu petra bartoše o stopáži asi 40-50 min
21:05 – na flétnu znova zahraje (to samé) duo „trumpetista a sekretářův sekretář
21: 10 – koncert kapely Kombajn boys (punk-rock) http://bandzone.cz/kombajn
21:05 – duo „trumpetista a sekretářův sekretář
22:30 – originál Cimbálovka z prahy zahraje nějaký lidovky
23:30 – vyhlášení královny plesu, kokota roku, mistra evropy 2008, uvedení aleše cikánka do síně slávy a další
24:30 – koncert Beautifull Cafillery (hard core) http://bandzone.cz/beautifulcafillery
Cca ve 4 bude večerka.

Vstupný je 150 kč a v ceně je DVD s tou píčovinou, která se bude promítat.
Hlavní výhra v tombole bude zapůjčení kozla na víkend! Dalších cen zatím moc nemáme, tak pokud prodáváte ňáký hadry, šperky, díly, doplňky nebo se vám válí něco doma, budem štastni, když nám to zadarmiko dáte aby to někdo vyhrál a mohlo se to doma válet jemu.
Jestli by byl ochoten tombolu někdo zasponzorovat, tak mu někam podle domluvy šoupnem reklamu. Nejsteli teda lakomí napište nám na info@horsefuckers.cz a domluvíme si podrobnosti.

Nejdůležitější - jestli myslíte, že dorazíte napište nám na info@ horsefuckers.cz prosím svoje jméno a kolik vás asi bude, nebo něco takovýho, aby sme viděli, kolik máme vysmahnout těch DVD a s jak velkou návštěvou má hospodskej, kuchař a hasiči asi počítat.
Ve fotkách máte návod, jak by jste třeba mohli přijít oblečeni.
A ještě víc nejdůležitější na co pamatujte: Celej ten večer může bejt trapnej a kravina největší, na druhou stranu to taky může bejt dobrý a pokud se to zvrhne v úplnou dobytčárnu, tak se to už nikdy nebude opakovat a i kdyby seto někdy zopáklo, takuž to nikdy nebude takový jako o poprvé. To každej zná. Jestli teda váháte, zda přikočirovat či ne, tak to zkuzte vzít tak, že lepší zúčastnit se čurácký akce, než přijít o nejkrutější mejdan, na kterej se pak třeba vzpomíná…

   

   

 

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com