MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Nová tvář na FMX scéně

FMX neboli freestyle motocross. Ať už jste nebo nejste příznivcem motoristických sportů, jistě každého zaujmou akrobatické kousky odvážných jezdců, létajících na svých nadupaných strojích. Petr Kuchař, Libor Podmol či Petr Pilát? Tato jména jsou snad nejzmiňovanější ve světě FMX. A proto je načase vám představit dalšího nadějného jezdce, který možná není tak populární jako již zmiňované trio, ale rozhodně by byla škoda ho neznat.
Pětadvacetiletý František Máca přezdívaný Ferry se do letošní sezony naplno věnoval motocrossu. Postupem času začal pomalu skákat do foampitu u kamaráda Libora Podmola, a tím pomalu přičichával ke kráse freestyle motocrossu.
Zatím jsme ho mohli vidět na akcích Monster Energy FMX Jam Hustopeče, pořádaný Petrem Kuchařem, či na SportLife 2010 na brněnském Výstavišti, kde v krátkých exhibicích předvedl divákům svou výbornou formu a v neposlední řadě úžasný whip, při kterém naskakuje husí kůže. A protože je v dnešní době v FMX světě salto vzad (tzv. backflip) téměř povinností, naučil se ho i Ferry a na hlínu ho obrátil v polovině října.
Ferryho prvním velkým závodem bude FMX Games v Liberci, které se konají již tuto sobotu, tj. 13.11.2010 od 19:00 hod. Již dva měsíce se na to pilně připravuje, a tak i vy můžete na vlastní oči obdivovat jeho talent a odvahu. Třeba se dočkáte již zmiňovaného whipu či backflipu.

autor: Simona Peroutková, http://www.studentpoint.cz/

pozn. red.: Závody v Liberci byly z důvodu malého zájmu diváku přesunuty na jaro.<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com