MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Složení TOBA czech MH racing teamu v roce 2011

TOBA czech MH racing je rozmanitý team s aktivitami v různých disciplínách a proto bychom Vám rádi představili základní stavební kameny tohoto teamu pro rok 2011.

V automobilové sekci bude mít team známé posádky. Martin Hudec pojede opět se spolujezdcem Jirkou Černochem, ale pro letošek by měli mít k dispozici nové MITSUBISHI Lancer EVO IX sk.N4, které se v současné době staví v dilnách ANVEL racing. Tato posádka se bude střídavě objevovat v obou našich rally šampionátech. Druhá stálá posádka bude také startovat s MITSUBISHI Lancer EVO IX sk.N4 a za jejím volantem bude Jaroslav Pešl navigovaný Radkem Juřicou. Radek Juřica, který s Jardou tvořil známou dvojici, má zdravotní problémy se zády a jeho angažmá na horkém sedadle je zatím v jednání. Jarda Pešl se bude zaměřovat na starty ve Sprintovém Mistrovství ČR, s výjimkou startu na Valašské rally 2011, kde obě posádky zahájí letošní sezónu. Martina budete letos moci vidět i za řidítky soutěžního motocyklu, vše je podmíněné rehabilitací po operaci křížového vazu, kterou teď v nedávné době jezdec prodělal a vzájemnému se krytí jednotlivých podniků automobilových a motocyklových soutěží.

Další jméno, které by se mělo při vybraných startech objevovat za volantem soutěžního vozu je František Máca. Tato motokrosová celebrita, která loni dala svůj první backflip na hlínu, se tento rok bude plně věnovat freestyle motokrosu, který začne 15.1. kvalifikačním závodem na Mistrovství Evropy FMX 2011 v rakouském Linzi. Další akci bude pro Ferryho 200 Freestyle motokros v Brně, který se bude skákat 5.2. Mimo to bude moci vidět Františka při startu Rally Vysočina a dalších možných závodů. V jednání jsou starty s Fiatem Bravo sk.A od FIAT-auto Šafránek.

V motocyklových soutěžích bude jednička teamu Michal Dorňák, který loni dokázal vyhrát většinu podniků ve své třídě, ale kvůli bezohlednému nařízení Výkonného Výboru Endura, který 14 dní před začátkem první soutěže rozhodl, že držitelé zahraničních licencí nebudou bodovat do bojů o titul. Kvůli tomuto rozhodnutí přišel Michal o titul ve třídě E2, protože byl držitelem licence SMF. Michal bude letos startovat na novém motocyklu BETA 450 na motocyklových soutěží v rámci Mistrovství ČR a SR. Dále je v jednání Michalův start na letošní Mezinárodní Šestidenní v Německu. Další motocyklovým závodníkem je od letošního roku i Luděk Sudek, kterého můžete znát z pozice hlavního mechanika na motocyklových závodech. Luděk plánuje několik startů v rámci Mistrovství ČR také na stroji BETA 450. Jako „EL MATADOR“ se na motocyklu objeví i zkušený Rudolf Kavský. Ruda měl dva roky vleklé zdravotní problémy a rozhodl se, že je vyřeší závoděním na motorce. Proto se můžeme letos těšit na jeho ukázkové průjezdy na motocyklu BETA 530 a to také v rámci Mistrovství ČR a SR.

Jako novinka TOBA czech MH racing teamu pro letošní sezónu je příchod Tomáše Zejdy a s ním i nové kategorie Freestyle MTB. Tomáš, přezdívaný „Leader“, si po krátkém působení na mezinárodní scéně vydobyl dobré jméno svými kvalitními výsledky a patří k české úzké špičce v tomto sportu. Tomáše budete moci vidět na různých freestylových akcích po celé Evropě, ale také v USA. V součastné době je ve Švýcarsku, kde trénuje na Snowscootu a také se na kole představí v Leogangu 28.1. při akci MONSTER Energy White Style, ale o této akci pro Vás již chystáme článek s pozvánkou.

TOBA czech MH racing externě podporuje i několik dalších sportovců. Jedním z takových je Ivan Jakeš, který v součastné době jede na motocyklu YAMAHA nejtěžší závod světa Rally Dakar a je podporován MH Racing a společnostmi GORDIC a RIMOTO. Další je MOTO-ČERT Team, který se soustředí na motocyklové závody Crosscountry, Michal Lekeš startující se SUZUKI Swift a Milana Petruželu s Felicii, kteří se účastní Poháru ČR v Rally.

text: www.mhracing.cz   

   

 

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com