MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Už je za námi FREESTYLE MOTOCROSS RACE 2011

V sobotu 5.Února se konal první letošní freestylový event v České republice i členové teamu MH Racing byli u toho.

 Obrovský pavilon B Brněnského výstaviště přivítal na obě konající se show na 3.000 diváků, kteří se rozhodně nenudili, což potvrdili skvělou atmosférou celé show. Mezi startujícíme se objevila silná mezinárodní konkurence složená jmény, jako je Libor Podmol – úřadující mistr světa 2010, Massimo Bianconchini, Kai Hasse, Martin Shenk,  Ivan Zucconi, Matěj Česák, Ondřej Záruba, Bc. Zdeněk Fusek, Peter Hujber, a člen TOBA czech MH Racing Teamu František Máca.

Již dopolední tréninky ukazovali, že show bude stát za to. František nezaváhal a i při velkém strachu otočil na 20metrové rampě Backflip. Problém měl s občas tvrdými dopady, po tom, co je přeletěl vždy pár metrů na rovinu. Jako velká překážka se to však nejevilo a již při prvním odpoledním závodě Best Run již František ukázal, že i s malým množstvím zkušeností a nedotažením některých triků se dá dělat velká show. Tato disciplína byla hodnocena diváckým ohlasem a tak velké množství fanoušků vyhnalo na stupně vítězů 1. Podmola, 2. Mácu a 3.Česáka.

Večerní show byla o mnoho zajímavější, Tam se podařilo Františkovi dosáhnout stejného výsledku jako vedoucímu Podmolovi(108Db) a ani následný rozstřel, na který měli jezdci 2 skoky nedokázal se stejnou hodnotou 107Db rozhodnout. Při následném souboji v „Kámen , nůžky, papír“ zvítězil těsně Libor a konečné pořadí bylo : 1. Podmol 2. Máca 3. Hasse.

Hodně se našemu jezdci dařilo také ve večerním závodě Speed and Style, kdy po vyřazení  Itala Zucconiho, se podařilo Ferrymu postoupit přes Libora Podmola do finále s Ondrou Zárubou, alias Čertem. Ve finále Ferry poněkud rozdivočen přeskočil při whipu dopad a následoval pád, při kterém se mu naštěstí nic nestalo, ale do dalších bojů již Ferry přistupoval opatrněji. Bylo z toho nakonec 2. Místo. 

text: sekretariát www.mhracing.cz

foto: Míšo Vranovský    

   

   

   

   

   

   

 

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com