MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Nový hadry jsou tu

První nástřel kolekce 2011

Neuvěřitelné se stalo skutečností a společná několika měsíční práce společností MH RACING a SVAZMOTOKROSU.cz přinesla tížené plody. Přichystal jsem pro Vás první část fotek oblečení MH RACING teamu, které si již můžete objednávat na info@mhracing.cz. Další informace o jednotlivých produktech najdete v sekci produkty nebo když na stránce www.mhracing.cz kliknete na toho fešáka s těma krabicema.

Tady Vám dávám fotky dvou pánských triček a jednoho dámského trika. Oblečení je z kvalitního materiálu a je opatřeno hypersuper potiskem, který vydrží i časté praní. K tomu všemu je opatřen gumovým symbolem „I love MH“, který dodává oblečení nádech dokonalosti. Ceny jsou 600,- za pánský a 500,- za holčičí triko. Máme ještě bílé holčičí triko s výstřihem ,-) kde je logo MH a zadní strana je stejná jak na pánském bílém triku. Nejzajímavějším kusem je černá mikina s dvouvrstvou kapucí s designem stejným jak bílé pánské triko, cena rovných 1000,-. Jako úplnou pecku jsme přichystali i MH RACING ponožky s logem MH a nápisem „MH RACING“, bílé ponožky z bavlny jsou totální designovkou na léto, cena 100,- za pár a máme velikosti od 36 až 47, takže jsme počítali i s děvčaty.

Postupně naleznete všechno oblečení na www.mhracing.cz/produkty/ a můžete objednávat. Pokud někdo bude chtít můžu vzít už nějaký kusy na Kopnou. Pošlete mi mail na info@mhracing.cz a vše pořešíme.

Nebojte se nic, řešíme další nový designy a druhy oblečení, aj ty čepice.

Vaše ředitelství   

   

   

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com