MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Zlatý a stříbrný Leader

Konečně se to kolo rozjelo správným tempem a Tomáš Zejda začal sbírat medaile.

Během dvou týdnu se umístil dvakrát na bedně a pokaždé v jiné evropské zemi.

První akce s názvem Sympatex bike festival se konala 30. dubna v Italské městě Riva del Garda. Závodilo se v disciplýnách cross country, fourcross, downhill a pro naše barvy nejzajímavějším dirt jump contestu. Tomáš vyhrál kvalifikaci a ve finále obhájil toto místo a vyhrál. Konečné pořadí toho dirt jumpu je 1. Tomáš Zejda, 2. Amir Kabbani, 3. Thomas Genon.

Druhá úspěšná akce se jela hned další víkend ve Švýcarském Soluthurnu. Na této bylo neuvěřitelných 22 tisíc diváků. Po mnoha závodech cross country a downhillu odstartoval v sobotu nemilosrdný souboj o 10 postupových míst do nedělní kvalifikace v dirt jumpu. Tomáš opět postoupil do nedělního finále z prvního místa a ukázal své kvality, ale loňský vítěz Amir Kabbin se také velmi snažil. V neděli bylo ve stylu kanadského počasí, kdy se nedalo delší dobu v kuse trénovat. Finále začalo kolem 14. hodiny a Tomáš se nakonec umístil na druhém místě, když mu Amir Kabbin vrátil porážku z předcházející Italské akce. Jako třetí skončil Peter Henek z Německa