MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Dorňák vybojoval druhé místo v Enduru

Valašskoklobouckému jezdci Michalu Dorňákovi, startující za Toba Czech MH Racing team skončila sezona seriálu MMČR v Enduru. Seriál obsahoval celkem 5 podniků, které se jely převážně v Čechách. Skládaly se ze dvou endurosprintů a tří klasických soutěží.

„Na endurosprintech se mi tak nedařilo jako u klasických soutěží. Mám rád dlouhé a těžké endura a tyto sprinty byli většinou taková záplata za zrušené enduro. Je to spíše crossová disciplína, ale jelikož jsou zařazené do celého seriálu, tak jsem je musel absolvovat," popsal letošní závodění jezdec.

Boje o poslední body se odehrály minulý týden a to na dvoudenním enduru v Uhlířských Janovicích. Byly to opravdu krásné závody, které udělaly tu pravou tečku na závěr sezony. Hlavním pořadatelem byl bývalý reprezentant Jiří Pošík a ukázal, že ví co patří k opravdovém enduru. O tom svědčila i velká účast jezdců. První den startovalo 170 jezdců,tudíž měli jezdci těžší boje o závěrečné body a do poslední chvíle nebylo rozhodnuto.

„Na prvního jsem měl v celkovém pořadí vetší ztrátu a tak jsem si pohlídal závodníka za mnou. První den se mi podařilo porazit vedoucího jezdce, ale už jsem věděl, že na konečné prvenství mi to stačit nebude. Druhý den jsem tedy jel už jen na jistotu," doplnil Michal Dorňák.

Po oba dva dny posledního závodu skončil Michal Dorňák, jedoucí na motocyklu BETA 450, na třetím místě a svými vynikajícími výsledky letošní sezony dosáhl celkově ve třídě PČR E2 na druhé místo.

text: Monika P. 

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com