MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

JTRT vs. MH RACING 0:2

Za velice chladného čtvrtečního odpoledne se sešli hráči dvou rally týmů + hosté, k fotbalovému utkání. Jaromír Tomaštík Rally Team versus Martin Hudec Racing bojovali o pohár a pět metrů kabanosu.

Bohužel termín zápasu nevycházel příliš vstříc divákům, kteří většinou v době úvodního hvizdu začínali přemýšlet o konci šichty u svých strojů v továrnách.
Od úvodních minut měli navrch hráči MH Racingu, kteří si občas dokázali i přihrát. Rozhodčí Jarda Arny Němec neměl v prvním poločase mnoho práce. A tu kterou měl, tak benevolentně přehlížel. Pískal jen opravdu viditelné zákroky a četné hraní předními končetinami. Po tuhém boji skončil první poločas 0:0.

Jardu Tomaštíka překvapily zejména kombinace na jeden dotek.
„V perfektních kombinacích na jeden dotek se v těch dotecích střídali hráči obou obou týmů, což nepředvedla ani Barcelona. Byla to lahůdka pro milovníky fotbalu a dofám že bude pokračovat i ve druhém poločase."

Ve druhé půli se obraz hry neměnil a bílý balet v podání JTRT byl v neustálém obležení útočníků MH Racing, kterému statečně odolával. Kapitán Jaromír Tomaštík, předvedl v brance opravdu nevídaný výkon a svými skoky pod nohy útočících protivníků, držel šanci na dobrý výsledek zápasu. V polovině druhého poločasu však udeřilo. Po nízkém rohu se trefil jeden z hráčů, (když se mi přihlásí, do redakce, tak jeho jméno rád zveřejním) MH Racing. Od této chvíle se museli bílí začít tlačit do útoku. Vytvořili si i několik slibných šancí, které nedokázali využít. A tak se skore měnilo na opět na druhé straně. Po hrubé chybě brankáře Tomaštíka, vsítili hráči MH Racingu druhou branku.

Za stavu 2:0 jsem se zeptal Martina Hudce, jakou taktiku naordinoval svému týmu do druhé půle.„nám je úplně všecko jedno. Hlavně chceme vyhrát. V současné době vedeme už dva nula, takže vše probíhá tak, jak má. Ukazuje se, že i v kolektivních sportech se pro nás těžko hledá soupeř."

V závěrečných miutách zápasu se odhodlal bílý tým JTRT k velké rošádě, když Jaromír Tomaštík posílil útočnou formaci. Určitě to bylo velké ožvení ofenzívy bílých, ale kromě jedné tyčky ani z tohoto mráčku nezapršelo. Rozhodčí Arny, ač nerad, tak musel udělit Dr. Juřicovi "neprávněnou" žlutou kartu. Doktor jej sice žádal o červenou, aby mohl jít z kurtu. Tuto radost mu však rozhodčí nedopřál.

I přes nepříznivý výsledek zůstal Jarda Tomaštík v dobré náladě: "Zápas nám vyšel podle představ. My jsme 5 minut nehráli, protože jsme se rozkoukávali a snažili se pochopit pravidla této zajímavé hry. V druhé půlce jsme dostali dva náhodné, šmatlavé góly. Do této chvíle nechápu, jak k tomu mohlo dojít, ale i ty se počítají. Když jsme viděli radost, jakou má Martin z vedení, tak nám bylo líto mu ji kazit. Ten pocit štěstí v jeho očích, že konečně něco vyhraje byl natolik silný, že mu jej nešlo pokazit. Nakonec jsem měl i já radost, že on má radost. Takže se dá říct, že vše dopadlo dobře."

A jak si užíval vítězné nálady Martin Hudec ?"Tak určitěéé... My máme tuto náladu pořád a neustále. Hlavní je pro nás bavit diváky. Když vidíme že se sejde několik tisícovek lidí, což nechodí ani na Slávii nebo na Baník, tak předvádíme ještě kvalitnější fotbal než normálně. Skluzy, fauly a někdy i držíme míč."

Jardo, dá se očekávat odveta na trati Rallysprintu ?
"Ne, to se nedá brát jako odveta. Tam já ho normálně pojedu standartně o devět minut. To je normální věc a né odveta. Já si spíš myslím, že pokud se kluci nebudou bát o dnešní vítězství, tak jak jsme tuto sezonu ukončili, tak ji někde otevřeme na jaře. To bude pak pro nás ta pravá výzva, na kterou se už teď moc těším. Každopádně začneme trénovat a na jaře nakoupíme ručníky, ať mají co házet do hřiště."Povedenou akci ukončil penaltový rozstřel (3:6 pro MH Racing) a lehká opékačka kabanosu. Jen díky velké zimě se ve Vesníku nesedělo u ohně do začátku Vsetínského sprintu. Dobře bylo a snad bude zas.

text: tomáš Blažek http://www.rallylife.cz/

foto: Pavel Bořuta   

   

   

   

   

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com