MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Češi na Slide N sound

Kuba Vencl, Tomáš Leader Zejda (MH RACING) a Honza Netro Netrval vyrazili o víkendu do Švýcarska do města Martigny na závod SlideNdirt. Docela to tu místňákům ukázali, takže si teď můžete přečíst report od Kuby Vencla a kouknout pár fotek, co se to ve Švýcarsku událo

do města Martigny jsme vyrazili Já (Kuba Vencl)s Tomášem Zejdou, Honzou Netrvalem a šéfikem MH RACING Martinem Hudcem, který nám byl i řidičem, za což mu patří dík. Celá akce nesla název Slide N sound a šlo o festival sportu a koncertů. Přes den byla zábava v podobě skoků a airbagů, chození po laně a spoustu dalších stánku a večer koncerty.

Náš závod se jmenoval Slide N Dirt a začal v pátek předkvaldou, do které musel naskočit Netro, ale nenechal nic náhodě a vyhrál. (já a Lídr jsme byli pozvaní)

V sobotu byla kvalda, kde k 10-ti z překvaldy jelo 5 pozvaných jezdců. Trať nebyla nijak veliká, ale celkem zábavná: malý step down, skok, kde bohužel trochu strašil 7m vysoký strop, následoval 2,2m radius a nakonec asi n nejzábavnější: rádius do dopadu dirtu. Ve finále se jelo celkem z ostra. Česká vlajka se držela, ale nakonec nás předstihl jen Teo Gustavson.

Tomáš točil 360x z dropu, Whip to xup, tailwhipy a dolítnul na 2. místě. Kuba zase 360 table na stepdownu, backflip barspin, 540 atd a nakonec 3. flek. Na 4. dosáhnul Patrik Leitner z Rakouska. Netro nakonec bral 5. příčku, když mu 2 jizdy nevyšly, ale stejně pokus o 360x z dropu a opposite 360doublewhip byl jedním z highlightů. To byl letošní poslední závod, vcelku podařená uzávěrka sezóny.

text: Kuba Vencl http://www.dirtbiker.cz/

foto: dirtjump.ch   

   

   

   

   

   

  

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com