MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Tomáš Zejda a jeho první rok v MH RACING - rozhovor

1. Ahoj Leadre, většina lidí tě zná z tvého působení na kole atd, ale kolem našeho teamu se pohybuje i spousta lidí, kteří tě úplně přesně neznají. Mohl by si se nám ve zkratce představit a popsat nám své začátky na kole:

Zdravím všechny, Jmenuji se Tomáš Zejda alias Leader, tahle přezdívka vznikla od mého prvního kola Leader fox a to je už 8let. Je mi 21let, což je americkej věk. Bydlím v Třebíčí, ale většinu času jsem na cestách, buď kvůli závodům či tréninku. Stále se snažím zůstat studentem, což není zrovna lehký úkol, když na to prostě není čas:) I kyž toho volnýho času moc nezbývá, snažím se vracet sponzíkům jejich štědrost různými články, fotkami, novinkami  a v neposlední řadě chodím plavat.

2. Letos jsi dostal angažmá v MH RACING, jak se ti spolupracovalo s tímto všestranným teamem a jeho jednotlivými jezdci?:

 Na konci minulého roku se to celé začlo rýsovat a na začátku roku slovo dalo slovo a nebyl důvod proč si neplácnout. Jelikož je celej tým postavenej z mnoha sportovních odvětví,  což dělá kolektiv ještě lepší. Nejvíce v kontaktu jsem s Bigboss Martinem Hudcem a Františkem Mácou, zbytek teamu jsem poznával během celého roku na různých společných akcích. Z mého pohledu to v teamu šlape, jak má, každý se snaží vyhovět těm ostatním účastnit se společných akcích pro tmelení kolektivu. Poštěstilo se mi udělat svoji kolekci oblečení v trošchu disco stylu, takže co víc si přát?

3. Jak probíhala tvoje sezóna na mezinárodních i tuzemských kolbištích a v jakých zemích jsi letos objevil reprezentoval?:

 Sezóna mi začíná 28. ledna v rakouském sallbachu, kde se koná závod pro pozvané na trati celé ze sněhu, potom je pauza do dubna a začína kolotoč  asi 20-30 závodů po celé Evropě, což je celkem fuška a letos se mi poštěstilo navštívit i USA a z těch evropských je to nejčastěji Německo, Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Polsko, snažím se ukázat i v Čr a v poslední době se snažím naflakat do nabytýho programu exhibice přes všední dny.

4. Letos jsi měl zranění, které tě přes léto dost zabrzdilo, můžeš nám popsat jak a co se ti stalo: mohli by jsme přiložit video,-)))))

 Zranění bohužel jedno proběhlo, samozřejmě není řeč o odřeným loktu, to se v tomhle sportu moc nepočítá. Sezóna byla rozjetá, závody se dařily, vedro bylo ukrutný a po jednom nevydařeným skoku jsou z toho obě zlomený ruce, naštěstí po dvou amatérských ošetření v nemocnici v Třebíči volám profíkovi nad všechny profíky, specialistovi na ruce panu Dr.Kebrlemu,  který okamžite zasahuje, posílá mě na operaci a řeší tím spoustau problémů, které by přišly v budoucnu.

5. Mezi tvými blízkými se ví o tvém módním stylu oblékání, kdy dokážeš strávit v obchodě s oblečením i několik hodin. Jak se ti daří kombinovat svůj životní trend s oblečením teamu, který má i svou kolekci oblečení?:

Ze začátku to nebylo vůbec lehký, ale po pár poradách s  šéfem Mhracing jsme se rozumně domluvili, aby to vyhovovalo oboum. Nakupování to já mám jako hobby, lepší jak hrát automaty nebo chlastat, jak starý prase a je přeci jasný, že se chci líbit a proto občas strávím v obchodě i desítky  hodin :)

6. Když jsme u těch módních trendech, mohl by si nám říct jaký hudební žánr je ti k libosti?

Dokážu poslouchat téměř vše, ale když si sám něco pustím, je to ortodoxní clubbing, disco, dance atd. Nejčastěji na pc radio na programu iTunes nebo v autě, na kole jen na závodech, protože s MP3 je to občas dost nebezpečný.

pro představu:  http://www.youtube.com/watch?v=rJK-9S5s9s0&feature=results_video&playnext=1&list=PL3858C8077D4F5565

 http://www.youtube.com/watch?v=UA8rcLvS1BY&ob=av2e

7. Viděli jsme Tě při MEGA FOTBALOVÉM MAČI proti JTRT, kde jsme mohli vidět tvé všestranné sportovní nadání, hlavně při kopání penalt jsi neuvěřitelným způsobem deklasoval Jaromíra Tomaštíka. Na kole nešlapete, ale přesto jste zapocení a udýchaní jak po maratónu, i když jsem viděl tvou postavu ve sprše a jsi nabouchaný jak dvoumetrový Bruce-Lee. Jak připravuješ svou fyzičku přes zimu?

 Tak to mě samozřejmě těší, že se vyplácí na sobě makat, když je to takhle očividně viditelný. To je pro mě další dávka motivace, abych dohnal tebe. Během roku toho času moc není na posilku a hlavně v tom teplu se moc nechce a nedá, ale v době dešťů  nebo přízemních mrazíků upřednostňuji spíše plavání, páru, saunu, výřivku před drcením svalů v posilce. Tělo si více odpočine a ještě si parádně zaplavu.

8. S Františkem Mácou jste začali budovat nový freestylový tréninkový areál, o co přesně jde a kde se nachází?

Náš víceúčelový freestyle park se nachazi vedle Moravských budejovic  ve Vicicenich, kde je uz dlouha leta motocrossova trat a prave tu jsme vyuzili a pridelali par skoku ale zatim je to vse jne v zacatcich samozrejme planu ej hodne hlavne aby na to bylo dostatek casu rptooze v planu je i nejaka akcicka spolecne kolo, motorky a mozna i auta:) coz bude vyzadovat spoustu ruznych skoku pro ty nejlepsi treininky a show .

9. Jaké jsou tvé plány na sezónu 2012, budeš i nadále pokračovat s MH RACING?

Plány jsou jasný, objet co nejvíce závodů, samozřejmě těch zahraničních zúčastnit se pár závodů za velkou louží v USA a Kanadě. Urcite podniknu pár výletů za treninkem v době, kdy bude naše republika pod snšhem, zůstat zdravej, natočit pár videí a mám v hlavě i pár větších projektů atd., takže je se určite na co těšit.

My se budeme taky moc těšit a přeju hodně úspěchů.

otázky: Hud   

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com