MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Bottcher Rally Vyškov 2007

HUDEC A ČERNOCH O VYŠKOVSKÉ RALLY

 

Po delší odmlce se opět objevil v soutěžním voze Martin Hudec. Soutěžák, který je spíše než za volantem, známý fanouškům motorismu za řídítky terénních motorek. Účastní populární šestidenní, který rallysportu přišel na chuť, a ta neztrpkla ani po havárii, jenž měl na svém prozatím posledním závodě v okolí Hrádku nad Nisou. Kde se po velmi solidních časech nevyvaroval chyby a po nárazu do stromu musel, spolu ze Zdenkou Marouškovou na sedadle spolujezdce ze závodu odstoupit.

 

Před počasím poznamenanou Vyškovskou rally Martin sebe i ostatní ujišťoval, že věděl kde přesně udělal chybu, ale i tak, jak po závodech přiznal “přeci jen jsme jeli na jistotu a zbytečně jsme neriskovali“.

 

Do závodu vstoupil Martin společně Bobem Černochem hned naplno. Ono aby taky ne!, když jak se Bob v cíly rozpovídal „v každém případě jsem se na start s Martinem těšil, jelikož závody s ním jsou vždy super, tj. hodně srandy a minimum stresu.“ Dále také Bob přiznal jaké měli cíle před startem „bylo to jednoduché a to dostat se do cíle s nepoškozeným vozem a co možná s nejvyšším počtem bodů“. Oba dva jistě doufali v opakování 2.místa ve své třídě, které se jim povedlo počátkem dubna na Valašské rally, to co ovšem předvedli ve Vyškově nečekal ani jeden z nich. Osm vyhraných rychlostních zkoušek (N2) znamenalo jasné 1.ve třídě N2, 9. ve skupině N a celkově 23.místo.

 

„Všechno vycházelo perfektně, Bob fungoval jak měl, auto bez škrábanců a počasí super, spokojený jsem byl prakticky se vším. Chtěl jsem být ve předu a udělat nějaké body, ale tohle jsem opravdu nečekal.Obzvlášť mě těší 6. a 7.RZ“  svěřil se po závodě Martin.

 

Bob ve své výpovědi nezapomněl ani na pořadatele, kterým zajisté počasí udělalo hodně vrásek na čele a donutilo je přistoupit i k nechtěným změnám.“Soutěž se nám velmi líbila, Vyškovské asfalty jsou velmi kluzké což bylo znát hlavně v pátek za mokra.Ve druhé etapě se však jelo za sucha což nám vyhovovalo. Pořadatelé určitě udělali správný krok, protože počasí bylo velmi nevyzpytatelné a za mokra by byl úsek, který byl zrušen, zcela nesjízdný a to hlavně pro nás a ostatní dvoukolky.“

 

„ Já osobně si myslím, že Martin má do budoucna hodně velký potenciál, teď se ovšem uvidí co bude ovšem ve Vsetíně, kde pojedou Dunovský a Marek, ti totiž již mají hodně zkušeností“ řekl dále Bob, a tím prozradil, že další závod absolvují ve Vsetíně, kde bude o napětí postaráno. Na vsetínský závod se těší i Martin, který slibuje, že se bude na co dívat a ze srdce prohlašuje „přijďte fandit do Vsetína, budeme se snažit jet rychle, ale i bavit vás“.

Nám nezbývá než na výkon Martina a Boba si počkat do 19.10.2007 na Würth Partr Rally Vsetín.

 

Text a foto: Roman (krb) Kašpárek

http://emk.cz/   

   

 

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com