MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Břeclav - trénink

Vyjeli jsme si zatrénovat.

Tak jsme si vyjeli s klukama trochu protáhnout kosti do super mega mx centra v Hruškách u Břeclavi. Protože jsme si s Honzou "NICKEM" poslali naladit buky k top světovýmu ladiči POLETTImu, zapůjčili jsme si KAWU 319 4T, na který jsme se střídali. Tahle motorka je "úplně nejvíc našláplá" nějakým Kitem z USA a tuto super mašinu vlastní Martin Lovely Rigo alias Mamka2, kterej teď testuje další KIT přímo na Floridě. Michal "Vepřovka" Dorňák se zase musel střída s Luďou na jeho Betce. Kupte si už někdo jeho krásnou naleštěnou Betu po sezóně, ať si může koupit novou!!!!!!!

Ježdění docela dobré, moc jsme se nepletli mezi frajery na místních 2 mx tratí a plácali jsme se v přilehlém háječku. Vepřovka ukázal jak se sundává přední blatník o strom, bohužel po tomto způsobu již není možne stejný blatník namontovat zpět, ale efekt velkej. Nám KAFE dobře posloužila, všechno v pohodě, něž jsem to odborně postavil na stojan. Lehla a páčka v prdeli.

Háječek s námi okupovali místní Banditos na pit-bikách a někteří na kolech. Všechni slepě následovali místního Guru soutěžáka, kterej jim bez helmy (na co helmu, když měl tak bomba kulicha s logem svého kanystru na kolech) ukazoval jak se sedí na mašině. Když jsme se ho snažili hecnout na jízdu po zadním, perfektně zasedl nádrž a dvakrát vrkl plynem a protože se mu přední kolo nezvedlo ani o cm, komentoval to tím, že jeho vysavač HUSABERG 650 prostě nemá výkon. Chtělo by to zainvestovat do vejfuku. To určitě pomůže.

text: HUD

foto: MH RACING   

   

   

   

   

   

   

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com