MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Grand Prix Brno - Slatina 2008

Cross Country dvojic v Brně.

V sobotu 29. 3. 2008 se v Brně - Slatině jela GP v cross country dvojic. Závod byl původně vypsán na hodinu jednotlivců, pak se to změnilo na 1.5 hodiny dvojic, potom přišla další změna na 2 hodiny. Jenže sportovní komisaři (Pavel a Cippa) ve své božské prozíravosti uznali, že 2 hoďky je moc a stáhli to zpět na 1.5 hodiny. V rámci bezpečnosti skvělý tah. Je vidět, že i Autoklubem neproškolení činovníci dokáží udělat slušnou práci a myslet tak nějak na lidské dobro.

První místo obsadil Jan "NICK" Konečný, druhé místo po tvrdém boji vybojovalo duo R. Pilař s Markem Morisnem, třetí byl Petr Konečný s Martinem Hudcem a za nimi Pavel "Ovčák" Ovčarčin s mladým "Ovčákem" Samíkem. Kategorii žen vyhrála slečna Lenka alias Bára na svém DR-ku. Tahle soutěžačka si zaslouží Respekt nás všech, hrdě kroužila i po tom co jí Nick málem skočil na hlavu a já ji málem zabil ve výjezdu přední kolem.

Tenhle světový race pořádali soutěžáci z Brna, a poprali se s tím na jedničku. Chlapi slušná práce, už teď se těšíme na další Grand Prix.