MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Borský Mikuláš 08 - countrycross SK

Country"písek"cross

"Tak, a je to za náma", takto komentovala většina jezdců první závod Mistrovství SR v Countrycrossu. Tento závod jsme měli tu čest drtit v Borském Mikuláši nedaleko Senice. Místní písčité lesíky se změnili v závodní trať, která prověřila přípravenost nejen jezdců, ale i zdravotníků a řidičů sanitek, kteří se bavili seškrabováním riderů z místního porostu. Pořadatelé vynaložili značnou snahu pro zpestření tohodle podniku a navozili lavici velkou jak panelák. Tenhle skok jako první ocenil hobík, který si tam v sobotu lehce otočil koleno o 90 stupňů a řízeným smykem ho odvezla sanitka. Jinak zázemí v depu bylo skvělé, stánky nachystané, doprovodný program s několika atrakcemi, jak pro děcka , tak pro dospělé děcka - paintball. Čeští pořadatelé by se měli jet aspoň podívat jak se dělají závody, aby jsme si měli kde koupit pivo, když přijedeme na český mistrák.

Písku neodolal ani Dušan Randýsek a se svým Dakarským speciálem se zúčastnil sobotních bojů a i Jaro Katriňák zvažoval, jestli nepojede na Dakarce, když mu to v lednu nevyšlo.

Za MH RACING bojoval Nick Konečný, sobotu skvělý 5. flek a v neděli se málem zabil a po pádu musel odstoupit. Ruda Kavský nestihl zimní přípravu a svoje perfektně vypracované tělo z posilovny postavil bez tréninku hned na start, ale i přes náročnost trati podal pěkný výkon. Martin Hudec měl v sobotu defekt a s velikým "zklamáním" musel po hodině tuhle otročinu opustit.

Výsledky najdete na www.smf.sk       

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com