MH Racing týmHliníkové stany, balóny a další produkty

Skýcov 08 - countrycross SK

O uplynulém víkendu se uskutečnil druhý podnik Mistrovství SR v cross-country. Pořadatelé připravili velice pěknou a technickou trať, na které nechyběly výjezdy, sjezdy, kaňůnky ani kořínky. Na pár místech se trať trochu ucpávala, ale tak už to někdy bývá, když se někteří maršálové (co přišli hlavně na guláš a pivko zdarma) bojí sáhnout na motorku, aby si neušpinili ruce. Druhý den se jelo obráceně, takže se těžší místa jela dolů a trať tak byla stalé průjezdná.

Náš tým byl zastoupen Rudou Kavským, Honzou Konečným a Michalem Dorňákem. Martin Hudec bohužel chytil nějakou chřipku a musel zůstat doma (jako vrcholový manažer a také majitel jednoho z největších a nejprofesionálnějších týmů na světě však dokázal řídit celé dění i z postele). Na závodech se odehrály velké poziční boje o týmovou jedničku a vyšší prémie mezi Honzou Konečným a Rudou Kavským. Rivalita mezi těmito jezdci byla znát už od prvních metrů a kluci si opravdu nic nedarovali, v první zatáčce šli naostro loktama dosebe a bylo jasné, že z této potyčky bez újmy vyvázne jen jeden z nich. A byl to Honza, Ruda se asi málo držel řidítek a tuto kolizi neustál. Ovšem se ihned posbíral a vydal se na stíhací jízdu. Netrvalo dlouho a už Honzovi zase vrčel za prdelí, ten ho tentokrát ale pustil před sebe (měl už tvrdý ruce a sotva na tom plandal i přesto, že do sebe sypal chemii už od středy). Pak si to ještě párkrát prohodili a nakonec z toho vyšel jako vítěz Honza. Michal měl problémy se svým nedávno vykloubeným tenisovým ramenem a byl nucen po hodině odstoupit.

Nedělní závod už tak dramatický nebyl, Ruda na startu odpálil jako divá sviňa, Honza nastartoval až na 4. pokus a v tom prachu na konci startovního pole neviděl ani hovno…..natož tak Rudu. Opět zvítězila zkušenost. Michal se v neděli zmáčkl, zatnul zuby a svěrač, stáhl si rameno obinadlem a nedělní závod dojel (respekt!!!).

Další závod Mistrovství SR nás čeká asi za měsíc a bude to klasické enduro, na které se všichni už těšíme……

 

Umístění:

Sobota:

Ruda Kavský - 8. místo MMSR E3

Honza Konečný - 6. místo MMSR E1

Michal Dorňák - nedojel

Neděle:

Ruda Kavský - 4. místo MMSR E3

Honza Konečný - 8. místo MMSR E1

Michal Dorňák - 12. místo SP E2

text: Honza "NICK" Konečný   

   

<<< zpět na seznam aktualit

 

© 2006 vasereklama.com